Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odstartuje v Praze další lokální multiplex?

 V databázi Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) se včera objevil kmitočtový příděl pro nový zemský digitální multiplex (DVB-T). Jde konkrétně o Regionální síť 12, která by měla vysílat na 47. kanálu s vertikální polarizací a maximálním povoleným výkonem 5 kW. Zajímavostí je, že koordinace je tentokrát situována přímo na objekt Českých Radiokomunikací – Žižkovský vysílač. Za jakým účelem byl 47. kanál přidělen, to je prozatím otázkou. ČTÚ se už dříve k uděleným koordinacím odmítl vyjádřit.

Záhadou prozatím zůstává v Praze i koordinace pro vysílač Ládví. Regionální síť 7 zde poměrně nedávno dostala kmitočtový příděl pro kanál 37. Maximální vyzářený výkon je 10 kW. V Praze už v tuto chvíli fungují čtyři klasické digitální multiplexy. Za třemi z nich stojí České Radiokomunikace, provozovatelem posledního je pak společnost Digital Broadcasting. Hlavní město má i svou Regionální síť 4, kde je operátorem firma Prague Digital TV. Ta operuje na kanálu 46.

Ze seznamu lokálních multiplexů naopak v databázi ČTÚ úplně zmizela Regionální síť 9, která měla přidělený kmitočtový příděl pro lokalitu Brno – Jihlavská, kanál 37 (výkon 1 kW).

 

zdroj:digizone.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil 4.0 download

(Mashavem, 12. 12. 2017 19:24)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.