Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skylink čelí Sky ochranné známky akci

10. 7. 2013

Smit-Skylink BSkyB zahájila soudní řízení proti lucemburské M7 Group v průběhu používání názvu Skylink na Slovensku av České republice, Broadband TV News se naučil.

Je zřejmé, že BSkyB jde o použití značky Skylink pro své DTH operace jako je porušení SKY ochranné známky. To by také mohly snižovat množství peněz Obloha je schopen získat od licencování značku třetím stranám, jako jsou Sky Italia a Sky Deutschland.

Sky mluvčí řekl Broadband TV News: "Považujeme jakékoli neoprávněné použití Sky jména jako porušení našeho zavedeného SKY značky. Jako takový, budeme i nadále sledovat soudní řízení proti M7 Group v souvislosti s jeho satelitní pay-tv platformy Skylink. Jsme i nadále ostražití v ochraně SKY značku a bude i nadále přijímat vhodná opatření proti společnostem, které se snaží využívat naše ochranné známky bez souhlasu. "

Jak bylo uvedeno v televizním zpravodajství Broadband minulý týden, Nejvyšší soud v Londýně již rozhodl ve prospěch televizního vysílání v souvislosti s údajným porušením SKY značky podle SkyDrive služby společnosti Microsoft. Případ je v současné době předmětem odvolání.

Předchozí akce se těšily přestat a ustat dopisy zaslány třem společnostem ve Spojených státech pro použití Sky značky na svých internetových stránkách. V únoru 2013 v Paříži soud přiznal náhradu škody vůči nám Vortex SA za porušení ochranných známek SKY obchodu na svých internetových stránkách a rozhlasové stanice (Skyrock) v rozporu dřívějších soudních rozhodnutí.

V srpnu 2010, Sky byl úspěšný ve svém sporu ochranné známky s Skype. Řada dalších žádostí o ochrannou známku byly následně zablokovány.

 

zdroj:broadbandtvnews.com

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář