Jdi na obsah Jdi na menu
 


Predstavení Q-Box HD - High Definition H264/MPeg4

22. 2. 2009

 

Q-BOX HD

Q-box s vysokým rozlišením je založena na čipsetu ST model STi7101 (ST40 s SH4 Core) s pracovní rychlosti na 266Mhz s 8MByte ze NOR ROM zavaděč pro bezpečné ukládání a 128 MB systémové RAM.
Jako co-procesor je 32Bit MCU zakotveny ve Diablo CAM modulu interně instalovaného operačního při rychlosti 50Mhz. To co-procesor bude řídit streamování vstupního delayer funkce pro lepší provozní PVR.
Vnitřně zamontované je USB klíčenky s 1GB (tuto schopnost může změnit, prosím podívejte se na vaši prodejní konfiguraci.

QBox HD je založen na operačním systému Linux verze jádra 2.6.23.16 (nebo další) a DVB-API verze 3 a verze 5 (DVB-S2), která představuje správnou odpověď pro open source založený set top boxů. Linux DVB API (Application Programming Interface) umožňuje kontrolu těchto hardwarových komponent prostřednictvím současnosti šest Unix-styl charakteru zařízení pro video, audio, frontend, de-MUX, CA a IP-over-DVB sítí.
QBox High Definition používá jako middleware oblíbených Enigma II se všemi jeho prvky a moduly plug-in.

V QBox High Definition má tři různé a nezávislé DVB tuner slotů, kde mohou uživatelé připojit Plug 'n Play tunery modulu. DVB-S2, DVB-T a DVB-C je možné nainstalovat. Prosím zkontrolujte prodejní konfigurace před nákupem. Vícenásobná LNB-Switching kontrola (podporuje DiSEqC) je také v ceně.

Qbox HD má na LAN 10/100Mbit přes kabel a to také můžete přijmout jako WLAN modul plug-in snadné plug and play.
Wi-Fi (WLAN připojení) je embedding 802.11n technologii na 300MBit přenosová rychlost.
Zkontrolujte prosím Vás maloobchodní konfigurace jako Wi-Fi modul nemusí být zahrnuty i za "dobrovolné".

Wi-Fi module instalujete v QBox HD  plug-in
Wi-fi modul v QBOX HD

PVR funkce je nyní k dispozici prostřednictvím externích zařízení USB nebo interní SATA HDD. Můžete snadno nahrávat obsah vaší pomocí externího zařízení jako HDD nebo USB Pen disky.

PVR lze také instalovat interní SATA HDD nejsou zahrnuty v prodejním balení.

Díky tomu, cap-smysl technologii žádné další tlačítka se objeví na předním panelu. S jednoduchým dotykem na předním panelu je možné získat přístup k obvyklé tlačítko funkce.
Led barev lze volit mezi 256 barev tedy se svou oblíbenou barvu či televizor vzhled.

dotazy mužete směřovat : satman@bluetone.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář